|
Są zdolni Polacy szczególnie w 3ciej, 4tej lidze wiek 17-20 lat którzy często kończą kariery bo nie mają obrotnych menedżerów, brak im perspektyw rozwoju lub nie chcą kopać sie za ~ 700zł
Tylko trzeba ich wyszukiwać przez własny scouting, a nie wierzyć menedzerom którzy swój szrot forują do klubów. Najgorsze gówno to mloda ekstraklasa gdzie często grają ludzie po znajomości bez talentu, w większości prezentujący poziom A klasy.
Ostatnio edytowane przez tofik : 26.03.2012 o godz. 19:54.
. .
|