|
jak czytam Bednarza, i słysze co mowil Smokowski o pieniądzach w Wiśle , to nie mam watpliwosci, ze na razie nie ma za bardzo czego oczekiwac. Jakos mi sie nie chce wierzyc, zebysmy mieli powtorke z okresu poczatkowego Skorzy, gdzie zagrało na farcie kilka elementow - czyli Kosowski, Brozek i Zienczuk..
|