Wyświetl pojedynczy post
BigLeb
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18201
Stary 26.03.2012, 19:47
John1906 napisał(a):Wyświetl post
Widziałeś Korone, Śląsk albo Ruch? Większość Polaków i jakoś wyżej są w tabeli niż nasi kopacze bez ambicji. A teraz masz LM albo MP? Nie ośmieszaj się lepiej. 50% co najmniej Polaków w składzie powinno być.
A ty zdajesz sobie sprawę z tego ile Korona, Śląsk czy Ruch się zgrywały żeby jako taki poziom osiągnąć? Dasz tyle czasu Wisełce czy po 3 kolejkach będziesz patrzył w tabelę i nowe mądrości smarował na forum? Sam się ośmieszasz, bo w Wiśle nikt nie będzie czekał 2-3 sezony aż skrystalizuje się drużyna, która powalczy o el LE.
Odpowiedz cytując