Stawiam wirtualną kratę piwa dla FraMat'a bo pierwszy raz od wielu miesięcy mogę Cię poprzeć w 100%

Ludzie tutaj są tak zaślepieni Probierzem że się w pale nie mieści. Wymyślą wszystko - spisek Legii, żydów, masonów, karne, auty, rzuty wolne z kosmosu - ale nie powiedzą wprost że trener jest do d...y.