Wyświetl pojedynczy post
John1906
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18200
Stary 26.03.2012, 19:40
Ivory1906 napisał(a):Wyświetl post
Ludzie ja wiem że wszyscy oczekują Polaków ale do k*urwy nędzy dajcie mi 7-8 Polskich piłkarzy ( ups kopaczy ) którzy podniosą poziom Wisły i pozwolą nam spokojnie grać o mistrza i wymarzoną LM ?! w dodatku za pieniądze które Wisła jest w stanie wyłożyć na stół ! znów mój błąd...Wisła nie da żadnych pieniędzy tylko same grosze !
W*....iają mnie takie posty bo albo jesteście ślepi albo naiwni albo macie po 11 lat...
Widziałeś Korone, Śląsk albo Ruch? Większość Polaków i jakoś wyżej są w tabeli niż nasi kopacze bez ambicji. A teraz masz LM albo MP? Nie ośmieszaj się lepiej. 50% co najmniej Polaków w składzie powinno być.
Nie pierd.. mi tu o naiwności i 11 latach bo pewnie masz mniej meczów na Wiśle niż ja wyjazdów...
Ostatnio edytowane przez John1906 : 26.03.2012 o godz. 19:44.
W naszych sercach nie ma litości.
Odpowiedz cytując