WISŁAZWE napisał(a):

Czy ktoś znajduje przed piątkowym mecze jakieś plusy w ogóle? Ja już się nie podejmuje znajdowania plusów na siłę. Jestem przygotowany na każdy wynik.
Zapraszam do dyskusji!
|
Jak żydy spadną, to będzie można zaliczyć ten sezon do udanych.