Wyświetl pojedynczy post
Mahazel888
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 26.03.2012, 19:38
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post

Czy ktoś znajduje przed piątkowym mecze jakieś plusy w ogóle? Ja już się nie podejmuje znajdowania plusów na siłę. Jestem przygotowany na każdy wynik.


Zapraszam do dyskusji!

Jak żydy spadną, to będzie można zaliczyć ten sezon do udanych.
Jak długo na Wawelu
gołębie będą srać,
tak długo Nasza Wisła
Cracovię będzie lać!
Odpowiedz cytując