gizmowisla napisał(a):

|
3 - 0 ...... szkoda, kibicowalem Poloni tylko i wylacznie dlatego ze to ostatnia druzyny w tym sezonie ktora mogla odebrac legii MP ...... Ruch i korona nie dadza rady - dla nich szczytem mozliwosci jest gra o podium i puchary ......wg mnie dzis legia zostala definitywnym Mistrzem Polski ....niestety
|
Głupi jesteś, że w to już uwierzyłeś. Ruch i Korona grają aktualnie najlepszą piłkę. Mają najwięcej punktów na wiosnę. Mają wszystkie atuty, poza budżetami, by zostać Mistrzem Polski. I wcale mnie nie zdziwi, gdy tak się stanie. Szacunek dla Kielczan za dzisiejsze rozbicie przereklamowanych gwiazdek Wojciechowskiego.