John1906 napisał(a):

|
Wy... po sezonie: Jaliensa, Lameya, Nuneza, Bunoze, Kirma, Bitona,Diaza,Chaveza i Meliksona. Sprowadzić za nich sensownych zawodników, najlepiej większość Polaków to może coś z tego będzie.
|
Ludzie ja wiem że wszyscy oczekują Polaków ale do k*urwy nędzy dajcie mi 7-8 Polskich piłkarzy ( ups kopaczy ) którzy podniosą poziom Wisły i pozwolą nam spokojnie grać o mistrza i wymarzoną LM ?! w dodatku za pieniądze które Wisła jest w stanie wyłożyć na stół ! znów mój błąd...Wisła nie da żadnych pieniędzy tylko same grosze !
W*....iają mnie takie posty bo albo jesteście ślepi albo naiwni albo macie po 11 lat...