Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#287
Stary 26.03.2012, 19:00
Po meczu nie powiedział że karny być nie powinien, nie fantazjuj.

A czasem tak niewiele trzeba aby zachować się przyzwoicie, jak wiele by zyskał gdyby zachował się inaczej i nie mówił coś o 50 na 50 tylko po męsku, np. że „karnego być nie powinno, byliśmy lepsi, ale szkoda że wygraliśmy po takim karnym, błąd sędziego nam pomógł, cóż taka jest piłka błędy sędziego wpisane są w ten sport, wygraliśmy, ale szkoda że po takim karnym” itd.

Doprawdy niewiele trzeba by być przyzwoitym, samego Zienia lubić, to nadal będę lubił, ale wzorem sportowca to już nie jest jak choćby nasz Kazio Moskal. Cóż, różne są dziś wzorce postępowań, jedni klękają przed Małeckim, dla drugich liczy się cwaniactwo boiskowe (Furtoka i Nuneza), ale są i tacy co chcą postępować fair, jak np. Włodek Lubański i mnie tam najbliżej do tego trzeciego wyboru.
Ostatnio edytowane przez milosz : 26.03.2012 o godz. 21:29.
Odpowiedz cytując