Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#286
Stary 26.03.2012, 19:00
szprotson napisał(a):Wyświetl post
no tak, kopnął Czarka zamiast piłki będąc w polu karnym mając piłke przed sobą a Wilka za sobą.
Dobre.
No ale masz racje, mógł nam odpuścić bo z Nami wypłynął na szerokie wody, ale zawodnika to zrobiła też z niego Amika.
Zieniu jest profesjonalista, a profesjonaliste ce..... sumienne wykonywanie swojego zawodu, pomijając to ze nasze ....eczki zachowały by sie w polu karnym identycznie.
Rozumiem też ze Wilk z szacunku dla Polonii i Korony ma odpuścic mecz? Jak trafimy na Estończyków to Pareiko tez ma im puścić? W pucharach trafimy na Berszewe to Melikson też ma odpuszczać tak?
No bez jaj, Wisła ma w soim składzie 11 piłkarzy, i jeśli byliby lepsi to by sie podniesli i strzelili jedną bramke.
Jak można zwalać wine na piłkarza druzyny przeciwnej, ze nam nie pomógł tylko pomógł swoim ?
Dobrze ze Majdan z Pogonią nie zachowywał sie tak jak ty bys chciał, tak samo Stolarczyk,Kłos,Głowacki, Żurawski, Szymkowiak czy inne asy.
nie ma odpuścić a zachować się jak człowiek z honorem a nie jak pi.zda czyhająca na ułożenia meczu
Odpowiedz cytując