|
Senior Member
Offline
|
#284

26.03.2012, 18:50
|
Gucio25
Czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem, to czy go bolało czy nie to tego nie rozstrzygniemy, rzecz w tym że bezsporne jest iż po meczu zachował sie nie fair udając że karny był, a tymczasem to on faulował kopiąc Wilka a nie odwrotnie.
Notabene takich sytuacji w meczu jest dziesiątki i nie każdy piłkarz pada jak rażony piorunem , istotą krytyki Zieńczuka jest jednak jego zachowanie względem nieuczciwego karnego, ot facet wykazał sie nieuczciwością, czyli dołączył do licznego grona piłkarskich oszustów.
Ostatnio edytowane przez milosz : 26.03.2012 o godz. 20:57.
|
|