Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#284
Stary 26.03.2012, 18:50
Gucio25
Czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem, to czy go bolało czy nie to tego nie rozstrzygniemy, rzecz w tym że bezsporne jest iż po meczu zachował sie nie fair udając że karny był, a tymczasem to on faulował kopiąc Wilka a nie odwrotnie.

Notabene takich sytuacji w meczu jest dziesiątki i nie każdy piłkarz pada jak rażony piorunem , istotą krytyki Zieńczuka jest jednak jego zachowanie względem nieuczciwego karnego, ot facet wykazał sie nieuczciwością, czyli dołączył do licznego grona piłkarskich oszustów.
Ostatnio edytowane przez milosz : 26.03.2012 o godz. 20:57.
Odpowiedz cytując