Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19746
Stary 26.03.2012, 18:48
3 - 0 ...... szkoda, kibicowalem Poloni tylko i wylacznie dlatego ze to ostatnia druzyny w tym sezonie ktora mogla odebrac legii MP ...... Ruch i korona nie dadza rady - dla nich szczytem mozliwosci jest gra o podium i puchary ......wg mnie dzis legia zostala definitywnym Mistrzem Polski ....niestety
Odpowiedz cytując