|
3 - 0 ...... szkoda, kibicowalem Poloni tylko i wylacznie dlatego ze to ostatnia druzyny w tym sezonie ktora mogla odebrac legii MP ...... Ruch i korona nie dadza rady - dla nich szczytem mozliwosci jest gra o podium i puchary ......wg mnie dzis legia zostala definitywnym Mistrzem Polski ....niestety
|