Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25299
Stary 26.03.2012, 18:45
Wyskakiwał Wam kiedyś taki komunikat przy próbie zalogowania się do banku (mbank) ?
http://i42.tinypic.com/2sacbo0.jpg

To jest normalne czy powinienem iść do banku?
Odpowiedz cytując