|
Senior Member
Offline
|
#282

26.03.2012, 18:40
|
Gucio25
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10,91849,11417191,Zienczuk_przewraca_sie_po_starci u_z_Wilkiem__Karny.html
Jednak trochę fantazjujesz, Zięńczuk, jedynie zahaczył kopiąc Wilka, rzecz w tym że po meczu jakby nigdy nic już nie pamiętał kto kogo kopnął, ot chodzi o minimum uczciwości.
Przed meczem Zieniu był gościem z klasą, a po meczu jest zwykłym Furtokiem czy naszym Nunezem i niczym więcej.
|
|