Wyświetl pojedynczy post
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18196
Stary 26.03.2012, 18:29
Człowieka aż trafia coś jak czyta taki wywiad z kopaczem który reprezentuje nasz ukochany klub ! to co się dzieje w tym klubie to jest po prostu kpina...
Jovanovic, Wilk, Pareiko, Sobol, Malecki moze Melikson. To na nich powinni budować nową Wisłę bo ta obecna to nie jest Wisła to jest zbieranina kopaczy którzy potrafią tylko odcinać kupony. Tylko kto ma budowć? Łysy ? może nasz jakże hojny właściciel ?
Jeżeli Cupiał kocha Wisłę tak jak to ogłaszał to albo niech sprzeda ten klub albo niech odkręci kurek bo inaczej swój ukochany klub skazuje na kilkuletni marazm w Polskiej lidze. Boli serce jak się na to patrzy...Chciało by się coś zrobić tylko zwykły szary kibic ma związane ręce.
HONDA - THE WAY OF LIFE
Odpowiedz cytując