Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19745
Stary 26.03.2012, 18:28
Cytat:
zastanawiam sie czy ludzie kompromitujacy sie w polskiej lidze i noszacy na piersi trykot z Biala Gwiazda sa teraz na zakupach w galerii ?/ czy moze ogladaja mecz korony z polonia ?jesli ogladaja to moze zobacza co to znaczy grac dla kibicow- z zaangazowniem, walka , nieustepliwoscia i z ambicja
Podobne chodzi mi po głowie w odniesieniu do gwiazdek z Legii... jak to jest, że te drwale potrafią szybko i z pomysłem rozegrać akcję i w jedenastu brać odpowiedzialność za to co się dzieje na boisku, a u nas wszyscy się za sobą nawzajem chowają, a każda akcja jest spowalniana do tempa kulawego żółwia po trzech nalewkach?
Legionista
Odpowiedz cytując