Cytat:
zastanawiam sie czy ludzie kompromitujacy sie w polskiej lidze i noszacy na piersi trykot z Biala Gwiazda sa teraz na zakupach w galerii ?/ czy moze ogladaja mecz korony z polonia ?jesli ogladaja to moze zobacza co to znaczy grac dla kibicow- z zaangazowniem, walka , nieustepliwoscia i z ambicja
|
Podobne chodzi mi po głowie w odniesieniu do gwiazdek z Legii... jak to jest, że te drwale potrafią szybko i z pomysłem rozegrać akcję i w jedenastu brać odpowiedzialność za to co się dzieje na boisku, a u nas wszyscy się za sobą nawzajem chowają, a każda akcja jest spowalniana do tempa kulawego żółwia po trzech nalewkach?