zastanawiam sie czy ludzie kompromitujacy sie w polskiej lidze i noszacy na piersi trykot z Biala Gwiazda sa teraz na zakupach w galerii ?/ czy moze ogladaja mecz korony z polonia

?jesli ogladaja to moze zobacza co to znaczy grac dla kibicow- z zaangazowniem, walka , nieustepliwoscia i z ambicja