19sebawro06 napisał(a):

a czy mijam się z prawda mówiąc że wczorajsze losowanie było w żałosny sposób ustawione
|
Nie wiem, masz dowody?
19sebawro06 napisał(a):

|
czy mijam się z prawdą że cegielska dostała wczoraj instrukcje obsługi kulek i w ogóle ich nie mieszała?
|
Nie wiem, nie mam wtyk w TVN jakie chyba ty masz.
19sebawro06 napisał(a):

|
czy mijam się z prawdą że (dobra nie zawsze) ale zazwyczaj legia ma słabszego przeciwnika w walce o puchar polski?
|
Mijasz się. Losowania Legii i Wisły z ostatnich 3 lat. Ile razy Legia miała łatwiejszego przeciwnika od Wisły, a ile Wisła od Legii?
Puchar Polski 2009/2010
1/8 finału
Bytovia II Bytów - Wisła Kraków
Legia Warszawa - Cracovia
1/4 finału
Legia Warszawa - Ruch Chorzów (3 miejsce w lidze)
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
Puchar Polski 2010/2011
1/8 finału
Wisła Kraków - Widzew Łódź
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
1/4 finału
Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała( I liga)
Legia Warszawa - Ruch Chorzów
Puchar Polski 2011/2012
1/8 finału
Legia Warszawa - Widzew Łódź
Limanovia Limanowa - Wisła Kraków
1/4 finału
Lech Poznań - Wisła Kraków
Gryf Wejherowo - Legia Warszawa