1q2 napisał(a):

Więc ten trener i ta jego filozofia rąbania byle dalej, idzie w parze z zespołem jaki będzie.Można powiedzieć że już szlifujemy taktykę na przyszły rok
I sory za tą ironię, nie jest mi do śmiechu ale widzę co się szykuje a szykuje się jeszcze większa tragifarsa - nie mam zamiaru zbytnio się przejmować tym bo pierwsza zasada jako takiego życia to - odpuścić sobie ciśnienie na rzeczy na które zupełnie nie ma się wpływu a wpływu na dalsze funkcjonowanie Wisły najmniejszego nie mamy.
|
No nie przesadzaj. Krzyknąć odpowiednio często przecież możesz

, żeby przynajmniej u siebie jeden z drugim zaczął biegać i grać w piłkę. Pomijając że Probierz to jeszcze czarniejszy sen niż Smuda i boję sie że o to mogło chodzić w jego zatrudnieniu.