Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#846
Stary 26.03.2012, 17:50
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Więc ten trener i ta jego filozofia rąbania byle dalej, idzie w parze z zespołem jaki będzie.Można powiedzieć że już szlifujemy taktykę na przyszły rok
I sory za tą ironię, nie jest mi do śmiechu ale widzę co się szykuje a szykuje się jeszcze większa tragifarsa - nie mam zamiaru zbytnio się przejmować tym bo pierwsza zasada jako takiego życia to - odpuścić sobie ciśnienie na rzeczy na które zupełnie nie ma się wpływu a wpływu na dalsze funkcjonowanie Wisły najmniejszego nie mamy.
No nie przesadzaj. Krzyknąć odpowiednio często przecież możesz , żeby przynajmniej u siebie jeden z drugim zaczął biegać i grać w piłkę. Pomijając że Probierz to jeszcze czarniejszy sen niż Smuda i boję sie że o to mogło chodzić w jego zatrudnieniu.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując