Wyświetl pojedynczy post
fcb4
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1448
Stary 26.03.2012, 17:36
Jeżeli dojedzie do tego że w przerwie letniej odejdzie od nas 8 zawodników i nowi będą sciągani typowo jak za kadencji Bednarza czyli chwile przed meczem lub nawet po jego koncu to po co mamy grac w LE. Bo boje sie że znow będzie Karabach Welcome to !!! Tak krytykuja Stana i Basałaja ale PRAWDA JEST TAK ŻE ZA BEDNARZA MIELIŚMY MIĘDZY INNYMI JAJA Z LEVADIĄ.
Odpowiedz cytując