AYALA napisał(a):

Stępińskiemu wygasa kontrakt wraz z końcem sezonu, więc kosztowałby nas tyle co ekwiwalent za wyszkolenie. Kierunek dobry, ale warto zwrócić uwagę też na kadry młodzieżowe naszych sąsiadów. Nie tylko Białorusinów, ale także Czechów, Słowaków, a nawet Ukraińców i Rosjan.