Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12692
Stary 26.03.2012, 17:31
AYALA napisał(a):Wyświetl post
ciekawe czy któryś z naszych skautów był na meczu U-17 Polska - Białoruś ?
http://www.90minut.pl/news/184/news1...-Bialorus.html

Skoro wielkich pieniądzy na transfery nie ma to trzeba szukac młodych,zdolnych i niedrogich tak jak Wenger w Arsenalu
Stępińskiemu wygasa kontrakt wraz z końcem sezonu, więc kosztowałby nas tyle co ekwiwalent za wyszkolenie. Kierunek dobry, ale warto zwrócić uwagę też na kadry młodzieżowe naszych sąsiadów. Nie tylko Białorusinów, ale także Czechów, Słowaków, a nawet Ukraińców i Rosjan.
Odpowiedz cytując