Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#280
Stary 26.03.2012, 17:14
E: wiecie kto zwala winę na sędziego?
Złej baletnicy...


Czy ktokolwiek stwierdzil ze Wisla przegrala poprzez wine sedziego ? ty naprawde jakis oszolom jestes ....mowic do Ciebie to jak prosic garbatego zeby sie wyprostowal .....ostatnim moim zdaniem chcialem ci tylko zasugerowac ze nasza wymian zdan dotyczyla beznadziejnego symulanctwa Zienczuka- i nawet jesli owe sytuacje sie zdarzaja to mogl tego nie robic w tak perfidbny sposob przeciw klubowi dzieki ktoremu jest teraz zawodnikiem o takim nazwisku i renomie ......sprawa karnego nie jest najwaznijjsza
Odpowiedz cytując