|
Bednarz sam chyba nie wierzy w to co mówi. Jeszcze gorzej jak jednak wierzy...
Limit kibiców przychodzących na R22 jest już wykorzystany do bólu. Mamy nazwijmy to stałą ekipę, która jest na prawie każdym meczu na R22. Twierdzę, że i tak jest ona największa w kraju. Gdzie jest więcej? Legia - może ale też nie do końca, Śląsk - nowy stadion plus walka o mistrza, gdyby pałętali się jak my gdzieś bliżej środka niż początku nie uzbieraliby nawet 8-10 k, Lech - ciężko im 10 k zebrać. Można tak długo wymieniać. Jeżeli chcą mieć na stałe więcej niż 13-15 tys ( jak jest aktualnie) to niestety ale muszą zagwarantować poziom sportowy - wtedy przyjdą im klienci którzy przyniosą ze sobą "siano". Kibice już od dawna stawiają się na stadionie w wyżej wymienionej liczbie 13-15 tys i albo bawią się dopingiem albo katują oglądaniem tego co aktualnie wyprawiają nasze orły. W 9/10 przypadków są to te same osoby.
Chcecie większej liczby ludzi? Pozyskajcie klientów/konsumentów - dajcie im produkt - przyjdą i zostawią kasę.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 26.03.2012 o godz. 17:23.
|