coni napisał(a):

|
Darowanie punktow to zwykle k...stwo. To ma byc sport? w imie gry w LE mamy dawac d.py na lewo i prawo? Wole czysto przegrac walke o LE niz zeszmacic sie i ją wygrać. Ale chyba jestem w mniejszości.
|
Nie ma problemu, ci piłkarze darują punkty komu popadnie nawet bez żadnych korzyści...