Wyświetl pojedynczy post
kot_dżinks
Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: wracają litwini?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#814
Stary 26.03.2012, 17:06
coni napisał(a):Wyświetl post
Darowanie punktow to zwykle k...stwo. To ma byc sport? w imie gry w LE mamy dawac d.py na lewo i prawo? Wole czysto przegrac walke o LE niz zeszmacic sie i ją wygrać. Ale chyba jestem w mniejszości.
Nie ma problemu, ci piłkarze darują punkty komu popadnie nawet bez żadnych korzyści...
Odpowiedz cytując