milosz napisał(a):

do szprotson:
Karny był odgwizdany nieuczciwie i ciekawe że zawsze jesteś po stronie rywali Wisły, ciekawe.
Rzecz dotyczy nie tego że Zieńczuk sie przewrócił, a tego że symulował ból (choć to on kopnął Wilka a nie odwrotnie), oraz przed kamera nie zająknął sie na temat swojego nieetycznego zachowania.
Melikson jest faulowany i to brutalnie, Iliew zaś to tak jak Nunez to symulant, rzecz w tym że Zieńczuk miał pozytywną opinie że postępuje fair, otóż już ją utracił i to bezpowrotnie.
|
Naucz sie czytac ze zrozumieniem i nie zawracaj głowy.