|
szpprotson:
Owszem Melikoson jest faulowany i to brutalnie, również w meczu z Ruchem dostał "z liścia w twarz".
Sędzia nie miał żadnych przesłanek do podyktowania karnego, a Twoja postawa na forum to mi wygląda na trollowanie, bo jakoś zawsze bronisz decyzji niekorzystnych dla Wisły, a i jestes z reguły po stronie rywali.
Żegnam.
Ostatnio edytowane przez milosz : 28.03.2012 o godz. 22:23.
|