Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#273
Stary 26.03.2012, 16:45
do szprotson:

Karny był odgwizdany nieuczciwie i ciekawe że zawsze jesteś po stronie rywali Wisły, ciekawe.

Rzecz dotyczy nie tego że Zieńczuk sie przewrócił, a tego że symulował ból (choć to on kopnął Wilka a nie odwrotnie), oraz przed kamera nie zająknął sie na temat swojego nieetycznego zachowania.

Melikson jest faulowany i to brutalnie, Iliew zaś to tak jak Nunez symulant, rzecz w tym że Zieńczuk miał pozytywną opinie że postępuje fair, otóż już ją utracił i to bezpowrotnie.
Ostatnio edytowane przez milosz : 26.03.2012 o godz. 16:53.
Odpowiedz cytując