szprotson napisał(a):

no dobrze ale co powiesz o Ivicy ktory w rundzie jesiennej raz na mecz wpadał w pole karne i starał sie wymusić karnego krzycząc jakby mu ucieli nogę?Melikson jak traci piłke zawsze sie przerwaca i tez czasem sędziego nabierze.
Co powiesz o Nunezie który zrobił Dembele na czerwoną kartke?
Ty naprawde myslisz ze on kalkulował w tym polu karnym ? Był ścisk i sie wywrócił.
Zresztą ,wg. Ciebie zasługiwalismy na punkty w tym meczu?
A karny był, bo sędzia go odgwizdał- takie są fakty.
ŁKS-Wisła
Wisła-Jagiellonia
co powiesz w takim razie o tych meczach?
Jaką etykę piłkarską ma diryrat Nunez albo Iliev czy Biton? Nie mówiąc o Diazie czy Meliksonie?
|
kolego szanowny - ty nadal nic nie rozumiesz ...chodzi mi o to ze Zienczuk jako dawny pilkarz Wisly- jeden z symboli dekady tego klubu zachowuje sie w tak niehonorowy i niesportowy sposob wobec naszego klubu ....co ty mi tu wyjezdzasz z symulkami Ilieva- 20 minutowego zawodnik - Melxa lub tego pozal sie Boze Nuneza


? czy ktokolwiek z nich tak sie zachowuje wobec klubu ktory stworzyl ich kariere

? mam ochote zapytac : ile Ty masz lat


ale to zbyteczne ...bo nawet niski wiek upowaznia do czytania ze zrozumieniem ...... prosze - zastanow sie zanim napiszesz kolejny z du..py wziety przyklad