gizmowisla napisał(a):

|
Niestety nic kolego nie zrozumiales z mojego wpisu ...nie mam nic do jego postawy tylko fakt ze grajac Wisla dopuscil sie takiej bezczelnej i groteskowej symulacjii wielkiego bolu chociaz jak kazdy widzial w powtorkach karnego nie bylo a tym bardziej zadnego kontaktu ktory musialby wywolac az taka histerie i taki bol .......czytaj ze zrozumieniem kolego - nigdy bym nie wymagal od byly ch zawodnikow podkladania sie- tylko troche szacunki i w tak beznadziejny sposob wymuszenie karnego - na ktorego nabieraja sie chyba juz tylko polscy zalosni sedziowie
|
no dobrze ale co powiesz o Ivicy ktory w rundzie jesiennej raz na mecz wpadał w pole karne i starał sie wymusić karnego krzycząc jakby mu ucieli nogę?Melikson jak traci piłke zawsze sie przerwaca i tez czasem sędziego nabierze.
Co powiesz o Nunezie który zrobił Dembele na czerwoną kartke?
Ty naprawde myslisz ze on kalkulował w tym polu karnym ? Był ścisk i sie wywrócił.
Zresztą ,wg. Ciebie zasługiwalismy na punkty w tym meczu?
A karny był, bo sędzia go odgwizdał- takie są fakty.
milosz napisał(a):

|
Karny to kpina, sędzia zrobił przekręt. a Zieńczuk ma etykę piłkarską jak Furtok. I tyle w temacie.
|
ŁKS-Wisła
Wisła-Jagiellonia
co powiesz w takim razie o tych meczach?
Jaką etykę piłkarską ma diryrat Nunez albo Iliev czy Biton? Nie mówiąc o Diazie czy Meliksonie?