Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
19sebawro06
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19741
Stary 26.03.2012, 16:32
a czy mijam się z prawda mówiąc że wczorajsze losowanie było w żałosny sposób ustawione pary były znane odkąd poznaliśmy drużyny które przeszły do półfinału. czy mijam się z prawdą że cegielska dostała wczoraj instrukcje obsługi kulek i w ogóle ich nie mieszała? czy mijam się z prawdą że (dobra nie zawsze) ale zazwyczaj legia ma słabszego przeciwnika w walce o puchar polski? dziękuje i do zobaczenia w piątek !!

edit: bardzo się zdziwiłem że Wisła będzie grała rewanż na R22 cegielska chyba kulki pomyliła bo najpierw miała Wisłe wylosować a tu ch.u.j. 4 kulki i ona źle pociągnęła jaki niefart. szkoda że mucha nie losowała drużyn do tych meczów to by były jaja
Ostatnio edytowane przez 19sebawro06 : 26.03.2012 o godz. 16:35.
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY



PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując