a czy mijam się z prawda mówiąc że wczorajsze losowanie było w żałosny sposób ustawione

pary były znane odkąd poznaliśmy drużyny które przeszły do półfinału. czy mijam się z prawdą że cegielska dostała wczoraj instrukcje obsługi kulek i w ogóle ich nie mieszała? czy mijam się z prawdą że (dobra nie zawsze) ale zazwyczaj legia ma słabszego przeciwnika w walce o puchar polski? dziękuje i do zobaczenia w piątek !!
edit: bardzo się zdziwiłem że Wisła będzie grała rewanż na R22 cegielska chyba kulki pomyliła bo najpierw miała Wisłe wylosować a tu ch.u.j. 4 kulki i ona źle pociągnęła jaki niefart. szkoda że mucha nie losowała drużyn do tych meczów to by były jaja