Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#270
Stary 26.03.2012, 16:30
Karny to kpina, sędzia zrobił przekręt. a Zieńczuk ma etykę piłkarską jak Furtok. I tyle w temacie.

Siłą Ruchu zaś jest duch i zgranie drużyny, oraz może ze 2 góra 3 wyróżniających sie piłkarzy. W poprzednim sezonie byli na 12 miejscu teraz na 3, Ja tu powodów do zachwytów nie widzę, bo za rok Ruch bez 2 piłkarzy z 11-tki będzie znowu 12.

Problem w tym że u nas trener nie może przepracować z tym samym zespołem czas porównywalny do tego który dostał Fornalik. Nie ma też stabilnej poltyki transferowej, zmiany dla zmian to nie postęp tylko chaos.
Ostatnio edytowane przez milosz : 26.03.2012 o godz. 16:35.
Odpowiedz cytując