Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#268
Stary 26.03.2012, 16:27
fran23 napisał(a):Wyświetl post
Andraż Kirm ma dla Was radę:

"Porażka nie oznacza nic szczególnego. To po prostu jeden ligowy mecz mniej do końca sezonu. Nie ma co się nad tym za długo zastanawiać. Lepiej brać się do pracy i włożyć wszystkie siły w przygotowania do meczu z Legią."

Po prostu brak słów. Radzę się skupić bardziej na poszukiwaniu nowego klubu (frajera) niz na Legii.
Brawo klub. Oby tak dalej, niech skupują takie łajzy z różnych stron świata...a później zdziwienie, że nie walczą, że słaba gra.

Pojeździli by po 3, 4tych ligach tam można wyciągnąć zdolnych piłkarzy tylko trzeba mieć siatkę scoutów porządną i nie wchodzić w układy z menedżerami, którzy wciskają swój szrot. Często ci piłkarze od menedzęrów by nie dawali sobie rady w 3ciej,4 tej lidze. U nas na to nie ma niestety szans, nie ma szans na zdrowo funkcjonujący klub bo jest chora presja na wynik i rozpieprzanie budowy drużyny. W ten sposób do niczego nie dojdziemy.
..
Odpowiedz cytując