fran23 napisał(a):

Andraż Kirm ma dla Was radę:
"Porażka nie oznacza nic szczególnego. To po prostu jeden ligowy mecz mniej do końca sezonu. Nie ma co się nad tym za długo zastanawiać. Lepiej brać się do pracy i włożyć wszystkie siły w przygotowania do meczu z Legią."
Po prostu brak słów. Radzę się skupić bardziej na poszukiwaniu nowego klubu (frajera) niz na Legii.
|
Brawo klub. Oby tak dalej, niech skupują takie łajzy z różnych stron świata...a później zdziwienie, że nie walczą, że słaba gra.
Pojeździli by po 3, 4tych ligach tam można wyciągnąć zdolnych piłkarzy tylko trzeba mieć siatkę scoutów porządną i nie wchodzić w układy z menedżerami, którzy wciskają swój szrot. Często ci piłkarze od menedzęrów by nie dawali sobie rady w 3ciej,4 tej lidze. U nas na to nie ma niestety szans, nie ma szans na zdrowo funkcjonujący klub bo jest chora presja na wynik i rozpieprzanie budowy drużyny. W ten sposób do niczego nie dojdziemy.