Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#266
Stary 26.03.2012, 15:59
Luu... napisał(a):Wyświetl post
nie do końca mnie zrozumiałeś, ja uważam że wystarczy mieć "średniej jakości" piłkarzy, którym po prostu będzie się chciało grać + trochę szczęścia i już można walczyć o MP, taka liga...
Walczyć o Mistrzostwo można zawsze, żeby zdobywać je jednak tak często jak Wisła przez ostatnich 12 lat, trzeba czegoś więcej. Czy tego chcemy czy nie z głównego kandydata staliśmy się jednym z wielu i żadne znaki na niebie i ziemi nie zapowiadają, żeby miało się to zmienić. Tak więc warto docenić osiągnięcie Maaskanta, bo na kolejny tytuł możemy długo poczekać.
Odpowiedz cytując