19sebawro06 napisał(a):

|
to że legia chyba od kilku lat zawsze mecz rewanżowy gra u siebie i zawsze dostaje najsłabszego przeciwnika. nic tylko wiarygodne losowanie na stadionie legi ( ....a kto to w ogóle wymyślił żeby losowanie odbywało się na stadionie jednej z drużyn która w tych pucharach gra).
|
Rok temu losowanie półfinałów Pucharu Polski na stadionie Legii transmitowane w TVN Turbo. Legia losuje Lechię Gdańsk, z którą przegrała dwa razy w lidze, w tym na Łazienkowskiej 0:3 i która podobnie jak Legia walczy jeszcze o puchary w lidze. Drugi półfinał to Lech Poznań i I-ligowe Podbeskidzie. Łagodnie mówiąc mijasz się z prawdą.