Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
-ja123-
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19740
Stary 26.03.2012, 15:57
19sebawro06 napisał(a):Wyświetl post
to że legia chyba od kilku lat zawsze mecz rewanżowy gra u siebie i zawsze dostaje najsłabszego przeciwnika. nic tylko wiarygodne losowanie na stadionie legi ( ....a kto to w ogóle wymyślił żeby losowanie odbywało się na stadionie jednej z drużyn która w tych pucharach gra).
Rok temu losowanie półfinałów Pucharu Polski na stadionie Legii transmitowane w TVN Turbo. Legia losuje Lechię Gdańsk, z którą przegrała dwa razy w lidze, w tym na Łazienkowskiej 0:3 i która podobnie jak Legia walczy jeszcze o puchary w lidze. Drugi półfinał to Lech Poznań i I-ligowe Podbeskidzie. Łagodnie mówiąc mijasz się z prawdą.
W Warszawie są tylko kibice Legii i JW:
Odpowiedz cytując