|
I dodatkowo Gienek kosztował 550 tysięcy euro i bez bonusów łyka 250 tysięcy euro rocznie. Więc chyba wypadałoby żeby grał lepiej od Piecha? Czyż nie?
Piech dla odmiany kosztował chyba grosze, jeśli nie za darmo przyszedł z Widzewa i zarabia pewnie z 50 tysięcy euro max.
Nie mam zamiaru pisać że Piech to nie wiadomo co (ma swoje lata) ale bierzmy też pod uwagę stronę finansową. Piech po wczorajszym meczu mnie przekonał że w kadrze Wisły bym go widział. Nie znaczy ze w każdym meczu w pierwsze 11. Natomiast nie mam wątpliwości że gwiazdą to on nie będzie. Taka waleczna pchła biegająca po boisku, dająca sporo wiatru z przodu.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|