Wyświetl pojedynczy post
wikink1
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3123
Stary 26.03.2012, 15:41
W Wiśle od paru lat wszyscy się dobrze bawią był szampan ,muzyka była ,wielkie gadanie o LM o budowaniu potęgi piłkarskie na miarę europy ,BANDA KLAKIERÓW LIZUSÓW I DARMOZJADÓW wszyscy się doskonale bawią i jest zajebiście wychwalanie pod niebiosa dobroczyńce Cupiała .Aż tu nagle okazało się że to wszystko na koszt WISŁY a Boguś jest tylko organizatorem tej imprezki i tez chce żeby mu z tego wszystkiego zostało na koncie CHODŹ SAM BUFET I PANIENKI SPROWADZIŁ . Taka jest dziś prawda o naszej WISEŁCE
Odpowiedz cytując