|
Mecz z Ruchem był katastrofalny i można go porównać w jakiś sposob do rewanżu z APOELem na Cyprze , tylko ,że w tamtym meczu nasi stali posrani bez sił 90 minut czekając na w....... ,a tutaj byliśmy po prostu bezradni . Trudnościa było przejście środka boiska , nie stworzono ani jednej akcji przez cały mecz ! Gdyby policzyć kto zbierał bezpańskie piłki w środku to przewaga Ruchu była miażdzaca ,sadze ze na 150 piłek z 145 należało do nich. Nie chce sie czepiać poszczegolnych piłkarzy ,bo wszyscy oprocz Pareiki byli beznadziejni ale Wilk z Nunezem w srodku pola ,własnie odpowiedzialni za przejmowanie bezpańskich piłek , czy kreowanie gry ofensywnej to jeden wielki niewypał . Może wczoraj trzeba bylo własnie zagrac 4-5-1 i zagescić srodek pola ,żeby byla jakkolwiek szansa na stworzenie czegos w przodzie ? Teraz można gdybać ,ale i tak Wilk ,mimo ,że wiekszosć kibiców go lubi za to że walczy i potrafi ,co jest rzadkie u pilkarzy ,sie sensownie wypowiedzieć ,jest po prostu cienki(o Nunezie szkoda w ogole pisac) .
|