Wyświetl pojedynczy post
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#263
Stary 26.03.2012, 14:55
Piech jest wspaniały - http://www.90minut.pl/kariera.php?id=8429 - 2010/11 - 26 meczy, 5 bramek
Genkov to dupa - http://www.90minut.pl/kariera.php?id=19390 - 2010/11 - 13 meczy, 6 bramek (cały sezon 26 / 17). W sumie ja się dziwię, przy takich statystykach Piecha nikt go do kadry wcześniej nie wziął, czy nie kupił gdzieś daleko na zachód. Był lepszy wczoraj. W tej rundzie jest lepszy. Ale dobry sezon w Ekstraklasie to i Kiełbasa miał.

Odpowiedz cytując