Pomijajac to cos co wczoraj ogladalem ....nie bede sie pastwil o zenadzie naszych gwiazd kalajacych BIALA GWIAZDE ale osobiscie bylem zniesmaczony jednym faktem : ...nie myslalem ze Zienczuk to taka pi..z..da !!!! koles nie byl faulowany - wrecz odwrotnie- kopną Czarka i widzieliscie co pozniej robil

/ zwijal sie z bolu symulujac faul jak typowy oszust z Barcelony - ja rozumiem ze moze i oglada wszystkie ich mecze ale ....nawet niebylbym tak zdziwiony gdyby zrobil to komus innemu ....ale Nam ...klubowi ktory zrobil z niego prawdziwego zawodnika

? sory - ale dla mnie ten pan stracil w oczach ...bo naprawde mogl sobie odpuscic ta symulke- gdzie kazdy widzial ze nie zostal on nawet dotkniety ....bardzo mozliwe ze tym symulanctwem wymusil tez dezyczje tego wczorajszego pseudoarbitra - bo ten chwile sie zawachal z gwizdkiem ......sory- ale mnie to osobiscie wku...r..wilo bo wcale Zienczuk nie musi do konca klubu - dzieki ktoremu ma taka sytuacje zyciowa i finansowa - kochac ...ale troche szacunku jednak powinnien miec ....a ta sytuacja to po prostu kpina z jego strony - ....tak sie zwijal z bolu nie bedac nawet dotkniety ze szkoda ze Ambulans go nie odwiozl .....