Wyświetl pojedynczy post
fran23
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#260
Stary 26.03.2012, 14:26
Andraż Kirm ma dla Was radę:

"Porażka nie oznacza nic szczególnego. To po prostu jeden ligowy mecz mniej do końca sezonu. Nie ma co się nad tym za długo zastanawiać. Lepiej brać się do pracy i włożyć wszystkie siły w przygotowania do meczu z Legią."

Po prostu brak słów. Radzę się skupić bardziej na poszukiwaniu nowego klubu (frajera) niz na Legii.
Ostatnio edytowane przez fran23 : 26.03.2012 o godz. 14:55.
Odpowiedz cytując