Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1444
Stary 26.03.2012, 14:24
michaln napisał(a):Wyświetl post
"Nie zanosi się na to, abym został prezesem. Mam nadzieję, że będzie nim ktoś, komu bardzo kibicuję. Wsparcie kogoś znającego od podszewki klub i struktury firmy naszego właściciela nam się przyda"

cytat ze wspomnianego wcześniej wywiadu z Bednarzem.

Kapka?
To jak dla mnie wskazuje jednoznacznie na kogoś z Telefoniki.
Odpowiedz cytując