michaln napisał(a):

"Nie zanosi się na to, abym został prezesem. Mam nadzieję, że będzie nim ktoś, komu bardzo kibicuję. Wsparcie kogoś znającego od podszewki klub i struktury firmy naszego właściciela nam się przyda"
cytat ze wspomnianego wcześniej wywiadu z Bednarzem.
Kapka?
|
To jak dla mnie wskazuje jednoznacznie na kogoś z Telefoniki.