|
a ja spisek wyczuwam ...Probierz dogadał sie z Fornalikem .Ruchowi oddali punkty w lidze... a w pucharze nam odpuszcza... z Legią przegramy w piątek i puchar bedzie nasz... liga europejska... (np. sciagniecie Meliksona podejrzane tez jest..) mam nadzieje ze to tylko moj wymysl bukmacherski... zobaczymy co bedzie z Legią !!
|