Wyświetl pojedynczy post
papiwislak
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 26.03.2012, 14:10
a ja spisek wyczuwam ...Probierz dogadał sie z Fornalikem .Ruchowi oddali punkty w lidze... a w pucharze nam odpuszcza... z Legią przegramy w piątek i puchar bedzie nasz... liga europejska... (np. sciagniecie Meliksona podejrzane tez jest..) mam nadzieje ze to tylko moj wymysl bukmacherski... zobaczymy co bedzie z Legią !!
Odpowiedz cytując