Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1441
Stary 26.03.2012, 14:08
Ma_niek napisał(a):Wyświetl post
Tez zyj dalej, bo to nie Skorza mial zalatwic tych kilku zawodnikow zeby wystawic choc optymalny sklad. Przypomnij sobie kto i na jakiej pozycji gral w tym meczu.
Błagam Cię, nie ośmieszaj się. Optymalnego składu nie było?

Po pierwsze. Jeśli zawodnicy typu Głowacki, Marcelo, Brożki, Sobolewski, czy Małecki są słabsi piłkarsko od półamatorów z Estonii, to nie mam do Ciebie pytań.

Po drugie. Co to znaczy, że Bednarz "miał załatwić"? Z własnej kieszeni miał pieniądze wyłożyć na zawodników? Obudźcie się naprawdę niektórzy i do jasnej cholery zrozumcie, że do transferów nie dochodzi nie dlatego, że się dyrektor sportowy opierdziela, tylko dlatego, że kurek z kasą jest przykręcony przez właściciela. Kto zna kulisy transferu Kirma chociaż mniej więcej ten wie ile było proszenia się o to, żeby zaakceptowano jego zakup. I to że okazał się z perspektywy czasu kompletnym niewypałem nie było chyba do końca winą Bednarza. Przychodził do nas reprezentant Słowenii, facet który w pierwszych meczach tak błyszczał, że wydawało się iż tęsknota za rajdami "Kosy" odejdzie w niepamięć. Potem coś się zacięło, jak i w całej drużynie, i poza paroma przebłyskami facet nic nie gra.

Jeszcze odnośnie przypomnienia kto grał na jakiej pozycji.

I mecz: Pawełek - Łobodziński, Jop, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Jirsak, Diaz, Kirm - Paweł Brożek.

II mecz: Pawełek - Piotr Brożek, Marcelo, Głowacki, Diaz - Małecki, Sobolewski, Jirsak, Kirm - Paweł Brożek, Ćwielong.

Faktycznie takie przetasowania dramatyczne, że szok. Jeden Łobodziński zagrał jako obrońca zamiast pomocnik.

I jeszcze jedno:
Cytat:
Po trwającej kilka dni analizie przyczyn porażki w dwumeczu z Levadią Tallin władze klubu zadecydowały, że trener Maciej Skorża pozostanie na stanowisku pierwszego trenera Wisły Kraków.

Władze klubu uznały, że winę za przegraną z Levadią Tallin ponosi sztab szkoleniowy i pierwsza drużyna Wisły Kraków. W związku z tym w stosunku do nich zostaną wyciągnięte konsekwencje finansowe. Jednocześnie władze klubu zadecydowały, że trener Skorża pozostanie na stanowisku pierwszego trenera Wisły Kraków.

Przeprowadzona analiza wykazała też, że dotychczasowy model organizacyjny struktury klubu nie zdał egzaminu. W związku z tym powstaje konieczność wypracowania nowego modelu funkcjonowania klubu.
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=21507

Tajemnicą poliszynela było to, że Skorża wykopał dołek pod Bednarzem po porażce z Levadią. W zamian za to dostał zwiększone uprawnienia wzorem menedżerskich w Anglii. Finał finałów wyniki były do dupy, transferów zimą też nie przeprowadzono żadnych i po paru kolejkach Skorża już podpisał kontrakt z klubem w którym od dziecka marzył, żeby pracować.
Ostatnio edytowane przez hunter : 26.03.2012 o godz. 14:36.
Odpowiedz cytując