|
Nie wierzę w ani jedno słowo Bednarza z tego artykułu, każde go kompromituje. Nadal pamiętam, jak "wspaniale" była przygotowana Wisła do walki o LM za jego czasów. I jakimi kompromitacjami sportowymi, finansowymi i organizacyjnymi (np: brak prawego obrońcy na kwalifikacje) to się kończyło.
On już pokazał, że jest człowiekiem niekompetentnym, podejmującym złe decyzje i wygadującym głupoty. Nie ufam mu, nie wierzę mu, nie cenię go. Nie ma za co.
On nie ma odpowiedniej wiedzy i merytorycznych kompetencji do oceny Stana Valcksa. Niczym nie zasłużył na swoje obecne stanowisko i władzę, którą dał mu Cupiał.
|