Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#833
Stary 26.03.2012, 13:43
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Od półtora meczu nie potrafimy wypracować sobie żadnej, powtarzam, żadnej sytuacji bramkowej. Dzida i do przodu. Chcieliście Probierza co niektórzy to macie. Lepiej z nim nie będzie. I trzeba być ślepycm aby nie widzieć, że piłkarze nie wiedzą co mają grać i zwyczajnie improwizują. Gdyby Poznań nie walił po poprzeczkach to mielibyście pełny obraz możliwości faceta. A zapomniałem, ograliśmy Lechię. no fakt tak słaby zespól ograć to sukces niebywały.

Na dziś nie widać żadnych rozwiązań taktycznych w żadnym elemencie, jest jeden wielki chaos. Za Moskala mimo iż skuteczności nie było to dla oka chociaż ładnie to wyglądało a zawodnicy wiedzieli co mają na boisku robić. To co jest obecnie to jedna wielka improwizacja na poziomie 1 ligowym.
Dokładnie. Wiem że trenera nie powinno się oceniać po jednym meczu. Ale mam zasadnicze wrażenie że zawodnicy go nie rozumieją, czyli nie jest im w stanie przekazać czego od nich oczekuje. A to jest co najmniej niepokojące...

I choć to nie popularne na tym forum uważam że piłkarzy mamy dobrych tylko trzeba ich poukładać z głową.
c.d.n.
Odpowiedz cytując