Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1437
Stary 26.03.2012, 13:32
raindog napisał(a):Wyświetl post
Jedynym dobrym aspektem tej sytuacji jest to, że wszelkie nasze opinie zostaną zweryfikowane.

Będziemy mieć Polską Wisłę!

Ja się nie cieszę.
Jestem z Toba, ja tez sie nie ciesze. Zacznie sie budowanie druzyny na polakach i troche sobie na Mistrzostwo poczekamy no chyba, ze bedzie Bednarz sciagal spowrotem Brozkow czy Glowackiego bo znanych juz polakow nie kupimy bo sobie kluby beda wołac dziwne sumy za nich
Odpowiedz cytując