raindog napisał(a):

Jedynym dobrym aspektem tej sytuacji jest to, że wszelkie nasze opinie zostaną zweryfikowane.
Będziemy mieć Polską Wisłę!
Ja się nie cieszę.
|
Jestem z Toba, ja tez sie nie ciesze. Zacznie sie budowanie druzyny na polakach i troche sobie na Mistrzostwo poczekamy no chyba, ze bedzie Bednarz sciagal spowrotem Brozkow czy Glowackiego bo znanych juz polakow nie kupimy bo sobie kluby beda wołac dziwne sumy za nich