Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19735
Stary 26.03.2012, 13:17
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
30 kilku piłkarzy na kontraktach w 2007 przed przyjściem Bednarza to prędko żaden polski zespół nie przebije
Mówimy o realnej kadrze, a nie wirtualnej. Wisła ma więcej zawodników zdatnych do gry w pierwszym składzie od nas, Amiki i Disco, a tylko Śląsk z tych topowych ekip ma szerszą kadrę, ale kosztem tego, że gro tych zawodników to wyrób Wasilukopodobny.
Odpowiedz cytując