martin_6 napisał(a):

30 kilku piłkarzy na kontraktach w 2007 przed przyjściem Bednarza to prędko żaden polski zespół nie przebije
|
Mówimy o realnej kadrze, a nie wirtualnej. Wisła ma więcej zawodników zdatnych do gry w pierwszym składzie od nas, Amiki i Disco, a tylko Śląsk z tych topowych ekip ma szerszą kadrę, ale kosztem tego, że gro tych zawodników to wyrób Wasilukopodobny.