Co do kadry to najwiecej problemow ma Lech, ale oni w sumie teraz...graja by dograc i tyle.
Wisla gra jeszcze o puchary wiec "Zaciag na LM" dogra swoje i pojdzie w swiat.
W jednym i drugim klubie szykuja sie rewolucje w skladzie.
My tez nie mamy az tak szerokiej kadry, owszem ofensywa jako tako wyglada, ale jesli odpukac wyleci 2-3 obroncow to bedzie kicha.
Dzisiaj ciekawy mecz. Licze ze Korona zagra jak zwykle ambitnie i zgarnie komplet punktow.
Wiem ze zostane za chwile zjedzony za to co napisze, ale...
Przyjmujac ze Wisla i Legia dochodza do finalu PP i ten final wygrywa Legia, wtedy na tym forum pewnie sporo banow poleci jesli w ostatnich kolejkach Legia i Slask beda grac o MP
Oczywiscie jest to w tej chwili przykladowa sytuacja i moze byc zupelnie inaczej.