Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19734
Stary 26.03.2012, 13:09
Co do kadry to najwiecej problemow ma Lech, ale oni w sumie teraz...graja by dograc i tyle.
Wisla gra jeszcze o puchary wiec "Zaciag na LM" dogra swoje i pojdzie w swiat.
W jednym i drugim klubie szykuja sie rewolucje w skladzie.
My tez nie mamy az tak szerokiej kadry, owszem ofensywa jako tako wyglada, ale jesli odpukac wyleci 2-3 obroncow to bedzie kicha.

Dzisiaj ciekawy mecz. Licze ze Korona zagra jak zwykle ambitnie i zgarnie komplet punktow.

Wiem ze zostane za chwile zjedzony za to co napisze, ale...

Przyjmujac ze Wisla i Legia dochodza do finalu PP i ten final wygrywa Legia, wtedy na tym forum pewnie sporo banow poleci jesli w ostatnich kolejkach Legia i Slask beda grac o MP

Oczywiscie jest to w tej chwili przykladowa sytuacja i moze byc zupelnie inaczej.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując