Wyświetl pojedynczy post
michaln
Junior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1432
Stary 26.03.2012, 12:59
"Nie zanosi się na to, abym został prezesem. Mam nadzieję, że będzie nim ktoś, komu bardzo kibicuję. Wsparcie kogoś znającego od podszewki klub i struktury firmy naszego właściciela nam się przyda"

cytat ze wspomnianego wcześniej wywiadu z Bednarzem.

Kapka?
Odpowiedz cytując