Wyświetl pojedynczy post
kohprzem'68
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: w KRAKOWIE tyle GWIAZD ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#258
Stary 26.03.2012, 12:45
Gdzieś usłyszałem że słaby Ruch wygrał z jeszcze słabszą Wisłą , i można by na tym podsumowaniu zakończyć ale nawet dla mniej ogarniętego widza tego słabego spektaklu jak na dłoni widać było że sędzia widział tego dnia raczej w kolorze niebieskim i że meczu nie wygrywa się czterema graczami gdzie gwiazdą spotkania jest jeden z nich - bramkarz.

Byliśmy , widzieliśmy już wiele ..."we all hope this is our moment."
Odpowiedz cytując