|
Gdzieś usłyszałem że słaby Ruch wygrał z jeszcze słabszą Wisłą , i można by na tym podsumowaniu zakończyć ale nawet dla mniej ogarniętego widza tego słabego spektaklu jak na dłoni widać było że sędzia widział tego dnia raczej w kolorze niebieskim i że meczu nie wygrywa się czterema graczami gdzie gwiazdą spotkania jest jeden z nich - bramkarz.
Byliśmy , widzieliśmy już wiele ..."we all hope this is our moment."
|